Husky Stan Extreme Lite Brony 3 zelená

Kód: 1H0-6240
€200
7 dní
Variant
Stan Brony predstavuje novinku v rade Extreme Lite s konštrukciou do tvaru omegy a tým dochádza k zväčšeniu priestoru vnútornej spálne, predovšetkým v jej hornej časti, ktorá nie je tak skosená a ponúka tak komfortný pohyb a manipuláciu vo vnútri stanu. Táto jedinečná vlastnosť je doplnená použitím kvalitných materiálov a ľahkej duralovej konštrukcie a robí tak stan zaujímavým pre akékoľvek outdoorové využitie pre 3 nocľažníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stan Brony predstavuje novinku v rade Extreme Lite, ktorá ponúka nový prvok v konštrukcii. Spomínaná konštrukcia má tvar omegy a tým dochádza k zväčšeniu priestoru vnútornej spálne a to predovšetkým v jej hornej časti, ktorá nie je už tak skosená a ponúka tak komfortný pohyb a manipuláciu vo vnútri stanu. Táto jedinečná vlastnosť je doplnená použitím kvalitných materiálov a ľahkej duralovej konštrukcie a robí tak stan zaujímavým pre akékoľvek outdoorové využitie pre 3 nocľažníkov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie